Pedagógusaink

PEDAGÓGUSAINK

 

Albert Andrea - filozófia, logika, vállalkozói ismeretek, közgazdaságtan

 

dr. Albert Balázs - fizika

 

Bács Magor-András - rajz, keresztyén művészet

 

Bagoly Zoltán - történelem, magyarság történelem, kritikai gondolkodás, polgári nevelés

 

Bakó Erzsébettanítónő

 

Bede Erika - magyar nyelv és irodalom, keresztyén irodalom

 

Berde Imola-Emesetanítónő

 

Berekméri Annamária, igazgató – földrajz

 

Both Mihály-Gábor – matematika

 

Bucsi Imre-László – testnevelés

 

Bustya János – bibliaismeret

 

Csurulya Edit – matematika

 

Dézsi Ildikó - angol nyelv

 

Egyed Júlia, iskolalelkész – református vallás, lelki nevelés

 

Egyed Sándor - egyháztörténelem, hitvallás, vallástörténelem

 

Farkas Cristina – latin nyelv

 

Fodor Katalin – technológia

 

Gáll Annamária - TIC, informatika

 

Hadnagy Erika – óvónő

 

Holló Emese – óvónő

 

Incze Hajnalka - református vallás

 

Juhos Ágota - német nyelv

 

Keresztély-Krall Annatanítónő

 

Kiss Ildikó - földrajz

 

Kiss Mária - román nyelv és irodalom

 

Kovács Réka, pszichológus – lélektan

 

Kustán Tünde - római katolikus vallás

 

Mágori Ágnes - magyar nyelv és irodalom, keresztény irodalom

 

 

Máthé Emese Imola – román nyelv és irodalom

 

 

Nagy Mónika - biológia, tudomány

 

Palkó-Nagy Gabriellatanítónő

 

Pályi-Kis Sándor – testnevelés

 

Pünkösti Hajnalka – óvónő

 

Rab Sándor – történelem

 

Rétyi Emőke – óvónő

 

Sárkány Tünde - angol nyelv

 

Szabó Andrea-Réka – kémia, fizika

 

Szilágyi Andrea - zene, egyházi zene, kórus

 

Szmolka Zsuzsanna - angol nyelv, német nyelv

 

Tóth Éva-Enikő – óvónő

 

Vas Enikő-Margit, óvodavezető – óvónő

 

Wagner Erikatanítónő

 

 

 

ADMINISZTRATÍV SZEMÉLYZET

 

Elekes Vera - titkár, bérelszámoló

Kocsis Sándor-József – főkönyvelő

Kovács Éva – kasszás

Kovács József – gondnok

Demeter Zoltán – informatikus

Szentgyörgyi Laura – titkár

 

 

KISEGÍTŐ SZEMÉLYZET

 

        

Borician Alexe-Sandu - munkás-karbantartó

Both Sarolta - munkás/ szakács

Diaconu Annamária - munkás/ szakács

Lőte Erzsébet – dada

Neag Ispas – kapus

Pirampel Melinda – takarítónő

Sinka Erzsébet – takarítónő

Sipos Ferenc-Miklós – munkás

Szőcs Melinda-Rozália – dada

Szász Zsuzsánna – dada